FALL SKIRMISH WEEK 4

FTW_SiVi, 13.10.2018

Čtvrtý týden FALL SKIRMISH je za námi. Pojďme si shrnout, jak turnaj probíhal, a hlavně, jak se dařilo českým hráčům!

FALL SKIRMISH EU

 Bodování

Victory Royale : +3 body

2. - 3. místo: +2 body

4. - 10. místo: +1 bod

 

7+ Eliminací: +3 body

5-6 Eliminací: +2 body

3-4 Eliminace: +1 bod

 Velký Bonus : $7,500 a +1 bod za každou Eliminaci nad 7.

 Výsledky

 

Tento týden bojovali tři naši hráči v prestižním FALL SKIRMISH EU turnaji. Pojďme se společně podívat, jak si vedli, a jak se k turnaji vyjádřili sami hráči.

Na hranici prizepoolu se povedlo dostat našemu hráči FI.FRITOL, který získal v turnaji 3 body, umístil se na 20. místě, a tímto si odnáší $3,500 což je v přepočtu přes 80 000 korun českých. 

Podpořit a sledovat Fritola můžete na jeho twitch streamu twitch.tv/fritolllll

Těsně za branami prizepoolu skončil IG.NOVASH, který také získal 3 body v turnaji a umístil se na 22. místě. Od oceněných míst ho však dělilo pouze horší skóre a tak na ceny nedosáhl. Zde je jeho vyjádření k turnaji pouze pro FTW:

 „Ahoj, no overall jsem spokojenej, každopádně jsem se mohl umístit lépe, škoda těch choknutých her. Mrzí mě to, na druhou stranu jsem rád, že se Fritol dostal do TOP20. Bylo to těžký, ale určitě dobrá zkušenost.“

Podpořit a sledovat Novashe můžete na jeho Twittru twitter.com/Novashhh

Náš třetí hráč v turnaji byl FEJK ARITIX, který se rozhodl evropě ukázat svou dominanci v Tilted Towers a i na něj se zaměřoval hlavní stream fortnite, kdy jsme mohli vidět pěkné souboje přímo v Tilted Towers. Artix se umístil s 2 body na 25. místě a podle jeho vyjádření je se svým výsledkem spokojený, turnaj si užil, a je rád, že si dokázal, že se dovede dostat i do pozdějších fází turnaje, kde je doslova noha na noze a nikde nejste v bezpečí.

Podpořit a sledovat Artixe můžete na jeho twitch streamu www.twitch.tv/artix_

Za Tým ForTheWin klukům děkujeme že si našli čas se krátce vyjádřit a společně s komunitou budeme držet palce v dalších turnajích na kterých se kluci ukážou.


FALL SKIRMISH EU vyhrál s 8 body na prvním místě hráč Boyerxd a odnáší si první místo s peněžní odměnou $37,500.

Myslíte si že máte dost zkušeností se měřit s těmito hráči? Pak vás možná potěší, že hráči jako Boyerxd nebo Atlantis_Mitr0 jsou hráči, kteří předvedli dobré výsledky v showdownu, který byl pro všechny hráče stejný a zůčastnit se ho mohl každý hráč Fortnite. Podle informací Epic připravuje další showdown, takže trénujte a bojujte o své místo na Skirmishi i VY!!!

FALL SKIRMISH NA

V Americe zvítězil o lepší skóre hráč NOT TFUE (13 bodů), pro kterého je to již druhá výhra skirmishe v řadě, a ukazuje celé fortnite komunitě svoji dominanci.

 

VÝSLEDKY

 

Na druhém místě skončil hráč Liquid Vivid, který se dělil o první místo s NOT TFUE, ale naneštěstí prohrál o skóre.

Vivid však jako jediný hráč z EU i NA dosáhl na Velký Bonus, díky tomu, že hned v první hře dosáhl 9 Eliminací. Tím si Vivid připisuje k druhému místu bonus $7,500. (2x 9Eliminací + 7Eliminací)

Vivid však měl vítězství nadosah, když mu chybějící bod, aby aktivoval druhý Velký Bonus "sežrala bouře" - v té době měl Vivid 7 eliminací, a kdyby proměnil i tuto, získal by druhý Velký Bonus a +1 bod ke svému skóre. To by ho posunulo o jeden bod výš před výhercem NOT TFUE. Avšak jeho double barrel shotgun ho zradila a s damage 51 přenechala eliminaci bouři. Jak blízko byl Vivid vítězství posuďte sami v následujícím klipu, nemluvě o tom, že o 3 "tiky" bouře později by se Vivid dostal do top 3 hráčů, kde by chybějící bod také získal a zvítězil by.

 

Ve zbylých hrách se dosáhnout aktivaci Velkého Bonusu už nikomu dalšímu nepovedlo.

 

Výsledky spolu s umístěním všech hráčů můžete také najít na oficiálních stránkách epic games

End_of_the_page ForTheWin